D2sellmanage
керування продажами в закладах громадського харчування

Комбінація налаштувань фронтальних систем D2restaurant, D2fastfood і D2trade дозволяє налаштувати систему під індивідуальне завдання будь-якої складності - від простої закусочної до мережі розважальних комплексів.


Дворівнева структура об'єктів обліку передбачає поділ однотипних об'єктів на базовий та фронтальний рівні з можливістю встановлення довільних міжрівневих зв'язків.
На базовому рівні конфігуруються тільки базові об'єкти обліку (артикули, підрозділи, котрагентами, платіжні засоби), які необхідні для товарного обліку і не залежать від специфіки фронтальних систем.


На фронтальному рівні конфігуруються специфічні для кожної фронтальної системи (D2restaurant, D2fastfood і D2trade) об'єкти обліку (меню, зали, кухні, клієнти, працівники тощо). Ці об'єкти обліку пов'язані з базовими об'єктами у відношенні "багато до одного". Наприклад, для запобігання пересортиці однотипні товари фронтального рівня з однаковою ціною можуть бути об'єднані в товарному обліку в один артикул базового рівня, а кілька фронтальних кухонь можуть бути об'єднані в один обліковий підрозділ базового рівня.